Blog

Zdravá snídaně - nekupujte!!!

Prošel nám výrobek Zdravá snídaně. Tak si říkám, že si ho dám k snídani....NEDÁM !!!

Firma Obezin.cz  prodává tzv. Zdravou snídani. Nevim, jestli ze zákona můžete výrobek nazvat Zdravý...je to hodně sporný. Budiž.

Kelímek slibuje Velké kousky ovoce. Kelímek obsahuje: 6 malinkatých uplně vysušených goji (kustovnice) 2.5% z celkového obsahu a pár kuliček chia semínek. Kelímek je naplněn do poloviny - ok, 68g, ale vy vidíte hezký velký kelímek.... Celé toto rádobyzdravé jídlo se prodává za cca 40,- zákazníkům. To je zhruba 800% "zisk".

Chcete vědět, kolik vás to vyjde, když si to uděláte sami a lépe? V drahých maloobchodních cenách 5 korun. 
Když dáte trojnásobek goji a 10 násobek chia semínek, dostanete v BIO kvalitě směs za 9,- v drahých maloobchodních cenách.

Takhle vypadá za 40,- jejich výrobek, kelímek naplněný do poloviny:

zdrava-snidane-chia-goji-68g_14300399IMG_9809

Pečlivě jsem vybrala všechny "velké kousky ovoce" - 6 chudinek a jedna menší chudinka kustovnice. Chia jsou zamíchaná a opravdu tam skoro žádná nejsou. 

IMG_5579

Takhle by vypadala vaše smíchaná bio snídaně za 9,- maximálně:

IMG_4356

Co si vyberete??? Nekupujte předpřipravená jídla a speciálně ne v obalech, do kterých nevidíte. Zbytečně vyhazujete peníze a i hazardujete se svým zdravým. Nebo kupujte, ale těm výrobcům, kterým důvěřujete.

Tejpy, válce a další - video rozhovor

Krásně jsme si popovídali s Michalem Šilhanem, jedním z majitelů obchodu Tejpy.cz 

Znám ten obchod asi 2 roky, přivedl mě k němu náš vynikající masér, který říkal: Musíš brát tejpy BB, mám je na lidech odzkoušené.

Když jsem k nim přišla do obchodu, musela jsem rozdejchávat, jak je to krásně udělané, logicky navazující zboží vedle sebe, spousta přípravků osvědčených v praxi na masáže, dokonce si Tejpy.cz nechávají dělat i svoje vlastní. Pro mě to je záruka toho, že se opravdu o lidi starají. Cokoli jsem kdy potřebovala řešit, všechno bylo bez problémů, včetně reklamací, komunikace atd. Tohle je jeden z dodavatelů, které mám skutečně ráda a to tak, že nelením a jezdím si tam osobně.

Praha 5, Janáčkovo nábřeží. 

Mají mnoho druhů válců pro uvolnění svalů, balančních pomůcek, ortézy, fungující náramky proti bolesti, tejpy, knihy, masážní oleje, všechno kolem tejpování, baňkování, atd.

www.tejpy.cz

 

Bio strava léčí nevyléčitelné nemoci

Většina z vás ví, že hodně nemocí se dá léčit stravou. Někdo možná ví, že lidé se vyléčí díky stravě z rakoviny, z celiakie apod.

Málkdo ale tomu přikládá význam a dál pokračují ve stravě postupně tělo zabíjející.

Přeložila jsem pro vás a namluvila video doktorky, která se stala pacientem a 4 faktory ji zachránili život, začala používat výhradně bio potraviny, bio kosmetiku a bio maso, začala meditovat atd. Svět je zamořen chemií a ta chemie je ve vašem jídle, v kosmetice, ve vaší KOHOUTKOVÉ vodě, denně své tělo vystavujete toxinům. Jako lékařka dokázala identifikovat, jak se těch toxinů zbavit a vrátit tělu plné zdraví. Dr. Terry Wahls.

Ty zvuky v pozadí je muj papoušek žako - Papoušek.

www.katkakocvarova.cz

 

Arašídová másla Šufánek

U nás na prodejně - v Xfitness - pořídíte fantastická arašídová másla Šufánek.

V čem jsou výjimečná? čistě přírodní suroviny, bez konzervantů, s třtinovou šťávou, Himalájskou solí, bez palmového tuku, mléka a sojolecitinu.

Nejoblíbenější u nás je arašídové máslo s čokoládou, 1 kg za 289,-:

Pražená podzemnice olejná (arašídy) 80%, sedmdesátipěti procentní čokoláda 12%, BIO sušená třtinová šťáva a Himalájská sůl.

Alergeny:podzemnice olejná (arašídy).

Arašídovo-čokoládové máslo vyrábíme z pražených plodů podzemnice olejné, čokolády z Troubelic (75 % kakaa), sušené třťinové šťávy a Himalájské soli. Spojením těchto ingrediencí vzniká lahodná čokoládová pomazánka, která neobsahuje žádné přidané palmové tuky, mléko, sojový lecitin a jiná dochucovadla. Díky pečlivému přístupu k výrobě čokolády v Troubelicích si kakaové boby zachovávají své nutriční hodnoty a jsou zdrojem antioxidantů, vitamínů a flanovoidů.

Náš arašído-čokoládový mix můžete použít jako dokonalou náhradu nekvalitních čokoládových pomazánek s minimálním množstvím ořechů.

Energetické hodnoty ve 100g: 2360kj / 564kcal.

Nutriční hodnoty ve 100g: bílkoviny 21.2g, sacharidy 22.3g, tuky 41.8g.

Země původu surovin: podzemnice olejná (arašídy) - Argentina a čokoláda - Česká Republika /Ekvádor.

Trvanlivost výrobku: 5 měsíců.

 

sufanek02a

 


 

Toxické látky - Parabeny
O toxických látkách, které běžně používáte
PARABENY
 
mají vlastnosti podobné estrogenu, je to chemický konzervant. V 2004 vyšla studie v Journal of Applied Toxicology (aplikovaná toxikologie), u biopsie 20 nádorů z prsu zjistili přítomnost 6 různých parabenů nezměněných metabolismem těla a v měřitelné koncentraci velmi podobné koncentraci v kosmetice. Další studie uvedla, že četnost a počátek používání deodorantů a holení v podpaží v mladším věku souvisí s diagnostikováním rakoviny prsu v mladším věku.
90% všech kosmetických produktů obsahuje tuto nebezpečnou látku, dokonce i přípravky rádoby přírodní.
 
Samozřejmě výrobci kosmetiky obhajují, že to je potřeba, že když se nepřidá paraben, krém zplesniví a je to mnohem horší atd atd. Jejích zájem je vydělat a ušetřit na složení. Záleží, jaký zájem je váš, být zdraví nebo nechat odpovědnost za svůj život v rukou společností....zaplatí vám pak léčbu?
 
parabens-cancer
 

Rakovina a jak jednoduše vyléčit

CHEMOTERAPIE MÁ ASI 97 % účinnost - že vás zabije.

Jak vyléčíte rakovinu a jiný nemoci. Je to ukrutně jednoduchý. Rakovina je stopka - dělejte v životě něco jinýho. Nic víc. Každá nemoc je stopka. 
Chemoterapie vás zabíjí, všichni to vědí a nikdo s tim nic nedělá. Máte 2 možnosti - odevzdáte svůj život do rukou doktorů (kterrým jste uplně ukradený) a nebo vezmete zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou a začnete se sebou něco dělat. 

Nejste oběť, který byla dána nemoc a doktoři nejsou bohové, kteří vás mají zachránit. Zachránit se musí každý sám.

Dejte si 2 h času a koukněte na tohle, má to titulky, otevře vám to oči a může zachránit život. 

V USA dokotor MUSÍ předepsat: chemoterapii, ozařování, nebo vyříznutí. Když udělá něco jinýho - např. doporučí stravu - jde sedět, zaplatí 10 000 dolarů pokutu a nikdy nesmí už být doktorem. 

Tohle ZABÍJENÍ chemo je z 97% účinné. Uvidíte ve videu. A proč se to dál dělá? Protože to je obchod. Protože z toho výrobci jedů mají zisk. A vy jste jen položka v seznamu, na které nezáleží.

Na vás ale přece záleží! Stačí změnit stravu :) Tak jednoduché to je. Příroda je geniální.

 

Kokosový olej

Kokosový olej

Kokosový olej má blahodárné účinky na zdraví (podpořené vědeckými výzkumy), musí se však jednat o panenský kokosový olej bio kvality. Doporučujeme Tropicai kokosový olej, Kokosový olej obsahuje kyselinu laurovou: tělo si ji přeměňuje na monolaurin, který se v těle vypořádá s viry a bakteriemi, působí tak proti oparům, chřipce, cytomegaloviru a dokonce HIV, pomáhá vypořádat se s bakteriemi listeria a heliobacter pytori, mononukleózou a dalšími chorobami. Kokosový olej se dobře tráví. Kokosový olej se dokonce podává v kapačkách jako výživa v nemocnici (v západních rozvinutých zemích) a mnoho pacientů mu vděčí za uzdravení.

V kokosovém oleji jsou převážně MCT (tuk se středním řetězcem), které zvyšují oxidaci tuků v těle!!! zvyšuje výkonnost u vytrvalců a silových sportů, snižuje špatný cholesterol. Kromě toho je silnou prevenci atherosklerózy. Je osvědčený také proti kvasinkám (candida albicans) a plísním. Užívá se 1-2 lžíce denně, postupně při závažné chorobě až 6 lžic (musíte postupně přidávat). Kokosový olej se podává pacientům s mozkovým poraněním, neboť je to jediná výživa mozkových buněk, kterou tyto buňky dokáží využít. Mozek totiž pro svou funkci jako palivo potřebuje glukózu. V mnoha neurodegenerativních nemocech jako je Alzheimer, dochází k tomu, že některé oblasti mozku nedokáží pracovat s inzulínem. Inzulín je potřeba k tomu, aby přivedl glukózu jako buněčnou potravu. Jakmile mozkové buňky nepřijímají inzulín, nejsou schopny přijímat výživu, dochází k podvyživení a umírají. Kromě mateřského mléka je kokosový olej nejsilnější zdroj MCT, speciální typ oleje, který se tráví jinak než všechny ostatní oleje – nepotřebuje k tomu žluč a rovnou jde do jater, kde se přeměňuje na ketony a okamžitě jsou vpuštěny do krevního řečiště a do mozku jako palivo. Výzkumy prokázaly, že ketony z MCT dodávají stabilní zdroj energie pro mozek během období nízké hladiny cukru bez rizika spojeného s vysokou hladinou cukru. Proto je kokosový olej ideální zdroj energie pro pacienty s cukrovkoku nebo Alzheimerem, Parkinsonem, ALS a MS. Navíc ketony mohou pomoci se zotvait z infarktu a efektivně zmenšují nádory.

Použití v kosmetice: čistý bio kokosový olej vtíraný do pokožky působí proti infekcím kůže, lupence, exemům, hojí rány, strie.
Zajímavost na závěr: kojící ženy konzumujíc kokosový olej dávají svému miminku látky podstatně zvyšující jeho imunitu! (podpořeno výzkumy).

Následují zkušenosti (z USA), převzaté ze stránek:  www.coconutdiet.com  

Snížená funkce štítné žlázy

„Kokosový olej mi pomohl se štítnou žlázou. Najednou mám spoustu energie a dokonce jsem přestala jíst tolik bílých toxinů – mouku, cukr, brambory a další vysokoglykemická jídla. V kombinaci s kokosovým olejem se mi najednou vrátila hormonální rovnováha, nemám výkyvy nálad. Dokonce pomalu hubnu, bez námahy! Julie“

„Už 2 roky mám velmi sníženou funkci štítné žlázy a vše co jsem zkoušela bylo k ničemu. Jsem spíše na přírodní věci a nechtěla jsem brát synthroid (lék). Když mi dcera ukázala vaše stránky (www.coconutdiet.com), nadchlo mě to a začala jsem denně jíst 3 lžíce kokosového oleje. Za 2 měsíce jsem šla k dokotrovi a nemohl věřit svým očím. Všechny moje testy byly normální! Doktorka byla tak nadšená, že kokosový olej doporučila ostatním pacientům se stejným problémem. Moje svaly jsou zase normální. Taková mentální mlha, deprese, hrubý hlas, oteklý obličej a oči a vše ostatní prostě zmizelo!!! AJ, Nevada, Las Vegas“   Čím je tento problém způsoben? Z velké části stravou. Na jedné straně nedostatek iodu a potraviny, které blokují využití jódu – buráky a burákové máslo, sojové boby a sojový olej. V USA je přibližně 10% populace se sníženou štítnou žlázou.

Kvasinky

„Posledních 20 let mám chronické potíže a tím jsem náchylnější k problémům jako kvasinky. Posledních 5 let s nima bojuju. Začala jsem 1 lžící denně a postupně jsem zvýšila na 3x denně. K tomu mám dobře vybrané probiotika, enzymy a dodržuju stravu. Lituju, že před 10 lety jsem o kokosu nevěděla a kvasinky se tolik rozrostly. Doporučuju kokosový olej pro všechy, kdo se potýkají s přemnožením kvasinek. Elizabeth –Sacramento“   Při zbavování se kvasinek postupujte pomalu, začněte klidně jen lžičkou kokosu denně. Pokud se do toho pustíte na plno, dojde k rychlému odumírání kvasinek a přechodnému zhoršení zdravotnímu stavu, díky absorbci toxinů – Herxheimerova reakce.


Cukrovka

„Moje žena a dcera mají cukrovku typu 2 a měří si hladinu cukru 3x denně. Když sní špatné jídlo a vyskočí jim cukr, místo léků berou 2-3 lžíce kokosového oleje. Během půl hodiny se jim vrátí hladina cukr do normálu. Ed.“

„Jako doktor mnoha pacientů s cukrovkou neustále říkám, co jíst a co ne, ale sám nedokážu své rady zrealizovat. Věděl jsem, co dělat, ale nedokázal jsem to. Byl jsem klinicky obézní. Můj hlad a chutě mě prostě dostaly. Když jsem slyšel o kokosovém oleji, byl jsem skeptický. Tak jsem to zkusil. Hodiny po kokosovém oleji jsem neměl chuť na jídlo, olej dávám na toast nebo do vloček. Žena ho teď používá do čokoládových kuliček, a jsem šokován, jak jsou vynikající. Mám více energie, dokážu cvičit a shodil jsem 16 kilo!“ Mark – New Mexico

Tyto účinky kokosového oleje jsou dobře zdokumentované, tento typ oleje (MCT) zvyšuje termogenezi a tím zlepšuje hubnutí.

"Mám cukrovku typu 2 a bojuju s výkyvy hladiny cukru přes 2 roky. Měla jsem speciální stravu, cvičení, byliny, vitamíny a to vše bez úspěchu. Doktor mi chtěl dát léky, ale odmítla jsem, protože mají vedlejší účinky. Jednou jsem si přečtla o kokosovém oleji, jak dokáže ovlivnit hladinu cukru. Takže 7. 11. 2003 jsem si objednala panenský kokosvý olej a začala užívat 1 lžíci denně k večeři. Můj roční test byl 2. ledna 2004. Když jsem 14. ledna přišla k doktorovi, byl potěšen, že mám dobrou hladinu cukru a řekl mi, že už ji tak mám nějakou dobu. Myslela jsem, že mě z toho klepne!!! Od té doby neustále používám kokosový olej a mám stabilní hladinu cukru. Děkuju děkuju, že existuje, že nám příroda dala něco tak zdravého. Beth, Albany, NY

Co se týká cukrovky, studie v Indii v 1998 prokázaly, že jak Indové přestali používat své tradiční oleje (kokosový) a nahradili je slunečnicovým a světlicovým olejem, došlo k drastickému zvýšení cukrovky. Totéž se pozoruje v jižním Pacifiku.

Viry

„Už 5 let jsem neměl chřípku ani nachlazení, hned jak cítím, že na mě něco leze, druhý den to je pryč. Také jsem míval malé puchýře na chodidlech, prý nějaký opar. Od té doby co používám kokosový olej už mi nic není. Vždy jsem to měl v létě nebo v teplém počasí. Ale najednou nic. Věřím, že to je kokosem. Také mám žloutenku C a měření hladiny virů je tak nízké, že je skoro nezjistitelné. Ani si s tím už nedělám starosti“ Nancy

„Vždycky jsem měla chronickou bronchitidu 3x do roka. Tenhle rok jsem měla 2 náznaky nachalzení, ale nic z toho nebylo, jak jsem zvýšila kokos na 6 lžic denně. Jsem ohromena. Také jsem si všimla, že mam lepší pleť. Používám kokos přímo na obličej 2x denně a vypadá to líp a líp.“ Laurie

„Moje dcera má mononukleózu. Koukl jsem na to, jeslti ten virus (Epstein-Barr) je obalený tukem a zjistil, že ano. Na internetu jsem našel tablety Lauricedin a poslal jí je do školy. O 9 dní později jí bylo dobře a testy to potvrdily. Její spolužáci, kteří měli také mono a nebrali monolaurin zůstali ještě týdny nemocní. Určitě by kokosový olej měl být předepisován na mononukleózu.“ David, Memphis

Už od 60. let minulého století jsou velmi dobře známy antivirové, antibakteriální a proti plísňové účinky MCT v kokosovém oleji. Výzkum prokázal, že mikroorganizmy, které v kontaktu s kokosovým olejem jsou inaktivnovány jsou bakterie, kvasinky, plísně, a zapouzdřené viry. Většina vědců se shoduje, že člověkem vyrobená antibiotika pomáhají v jistých případech, jsou však příliš používaná a nesmyslně používaná na chronické problémy. Problémem není jen epidemie kvasinek (candida), ale hlavně tzv. superbrouci, odolní vůči antibiotikům. Podle mnoha expertů ze Světové zdravotnické organizace se nebezpečně blížíme „postantibiotické éře“, kdy většina infekčních nemocí nebude léčitelná. Lidské hrátky s geny způsobují genové mutace a tím ničení životního prostředí – geneticky změněné rostliny, aby odolaly virům mohou způsobit, že viry zmutují do nového, vylepšeného viru. Tím došlo např. v Oregonu ke kompletnímu zničení výživy půdy.

Kyselina laurová je nejvíce zastoupena v kokosovém oleji. V těle se z ní vytváří monolaurin, který je antivirový, antibakteriální a antiprotozoální monoglycerid, který zabíjí viry zabalené v tuku (asi nešikovně řečeno) – HIV, opary, cytomegalovirus, chřipka, různé patogenní bakterie včetně listeria monocytogenes a helicobakter pylori, protozoa (giardia lamblia). Kyselina laurová je také hlavní složkou v mateřském mléku, čímž buduje imunitní systém miminka. Kromě mateřského mléka je druhým nejsilnějším zdrojem právě kokosový olej. Bylo zjištěno, že užívání kojících maminek kokoového oleje zvýšilo imunitu jejich miminek!!! Kokosový olej (monolaurin) je také efektivní při HIV a SARS.

Kůže – lupenka - rosacea

„Je mi 35 a 12 let chodim k doktorovi kvůli červeným skvrnám v obličeji. Antibiotika to zhoršily, ale doktor mi je pořád předepisoval. Měla jsem 6 různých mastiček, ale všechny způsobily větší škodu. Doktor pořád říkal „dej tomu šanci“. Nejhorší byl retinol, pak kyselina salycilová, glykoly a benzyl peroxid. Pak jsem chodila na vnitřní očistu, homeopatika, byliny atd. Kokosový olej jsem jedla jen občas, ale pravidelně užívala na obličej, každou noc. Hrozně se mi to zlepšilo. Šla jsem k doktorovi a ten řekl, že jsem z toho prostě vyrostla. Věřila jsem v jeho lékařské znalosti a nadšení z kokosu bylo pryč. Přestala jsem tedy kokos používat. O 6 měsíců později jsem šla opět k dermatologovi, se stejným ošklivým obličejem jako dřív. Doktor se ušklíbl, že to je tím kokosem, že je těžký a ucpává póry – bohužel, právě že kokos jsem používat přestala, ale že se chystám zase začít. Doktro nabídl test – krev před a po kokosu. Před jsem měla vyšší hladinu testosteronu, po 3 měsících se snížila. Testosteron způsobuje zvýšení akné a zjizvení. Doktor stejně nechtěl věřit a udělal testy na vše možné, ale nic nenašel. Mezi tím jsem zase měla přestat kokos používat: došlo ke zvýšení plísně malassezia furfur. Proto nikdy nefungovaly antibiotika, neměla jsem bakterie ale plíseň – pityrosporum folliculitis. Použití antibiotik mi to vždy zhoršilo, protože zabily ty dobré batkerie a plíseń si krásně bujela.“ Tabby

„40 let mám lupenku a zkusila jsem všechno možný. Teď používam kokosový olej 2 týdny, 3x deně na lokty a kolena. Je uplně neuvěřitelný, jak mi to pomohlo, už skoro nemám žádné příznaky.“ Ruth, Arizona   „Jsem kosmetička a pracuju s lidma s rosaceou. Nic jim nepomáhá. Někteří z nich podstoupili drahé laserové operace a léky na předpis. Nic. Rozhodla jsem se experimentovat a nechala na klientce 15 minut kokosový olej působit. Výsledky byly vidět okamžitě!!! Kdo by věřil, že to je tak jednoduché!!!“ Leslie    

Karite.cz může doporučit kokosový olej Tropicai.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.