Bergamot bio 5 ml Primavera

 
 

Svěží, čerstvá, lehká citronová vůně

Dostupnost 1 den
241 Kč    
Kód produktu 1327
Výrobce Primavera
Kategorie Éterické oleje bio
 

Svěží, čerstvá, lehká citronová vůně, notoricky známá z čaje Earl Grey. Aktivuje ducha, stimuluje mysl a přispívá k dobré náladě.

100% přírodní éterické oleje Primavera tvoří nejširší kolekci certifikovaných esenciálních olejů, získaných šetrným způsobem z biodynamicky vypěstovaných rostlin. Éterické oleje mají pozitivní vliv na naši psychiku, aktivují smysly a posilují tělo. Mají široké uplatnění v domácí aromaterapii, v péči o tělo a pokožku.

Sladká, čerstvě citrusová a lehce květinová vůně.

Hlavní složky: estery, např. linalylacetát; terpen kimonem; alkoholy, např. linalool, nerol; furokumariny.

Aromaterapeutické účinky: Bergamotový olej má protiplísňové a dezinfekční účinky. Celkově zklidňuje organizmus, antidepresivum. Podporuje hojení jizev, uvolňuje křeče hladkého svalstva. Vynikající součást směsí do kuřáckých místností.

Využití v kosmetice: Na citlivou, svědivou, mastnou a problematickou pleť. Deodoruje, osvěžuje. Přidává se do přípravků pro ústní hygienu, odstraňuje zápach z úst - ústní deodorant. Je vhodnou součástí přípravků pro intimní hygienu - pro své protizánětlivé, antiinfekční a antivirální účinky. Je fototoxický, nepoužívejte na kůži vystavenou slunečním paprskům.

$C3$96therische-$C3$96le-von-Primaver

Éterické oleje můžete využít mnoha způsoby. Lze je použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalampy. 

POZOR: Éterické oleje jsou sice přírodní, ale vysoce koncentrované těkavé a hořlavé látky, proto je potřeba je vždy naředit ve správném poměru. Neředěné oleje nikdy nepoužívejte na pokožku - výjimkou je Levandule a Tea Tree, které lze používat přímo. Chraňte oči!!! Nepatří do rukou dětem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.