O Karite.cz

Náš eshop KKarite.cz arašídová máslaarite.cz vznikl v roce 2009. 

Mám ráda přírodní věci - nastudovala jsem si aromaterapii od zakladatelů (Dr. Valnet a Gattefossé), přečetla jsem knihy o Čínské medicíně, atd atd. Pochopila jsem, že doba chemická dělá v lidském těle hodně zle - když zkombinujete chemickou kosmetiku, léky, chemické jídlo.... výsledný koktejl je vražedný. Není možná problém v tom, že použijete 1 krém, občas, ale kombinujete spoustu látek, ve dne, v noci, myjete se tím, jíte to,... Například dotaz: a můžu kokosový olej i mazat na kůži? je zcela absurdní - když to můžete jíst, proč by se to nedalo dát na kůži? Je vidět, jak jsme zblblí chemikáliema a reklamou - na kůži si řepkovej olej nedáte, ale jíte ho...

Bohužel Evropská Unie hází výrobcům a prodejcům přírodních věcí klacky pod nohy. Podle jejich nařízení nelze na etikety ani na eshop psát skutečné účinky přírodních látek pokud nejsou schváleny (úředníky) v unii. Nesmíte říkat, k čemu je ta která bylina. Došli jsme do stavu, kdy je cenzurováno, co se říká. Je to totalita pod rouškou svobody. Stát (farmaceutické firmy) chce, abyste zapoměli na bylinky, které si vypěstujete zdarma na zahrádce, zapoměli na to, co léčí a polykali prášky (a tvořili jim zisky). 

Teď jsem viděla na vlastní oči přístroj jménem Zapper, který stojí pár korun, a podle vysílané frekvence ničí v těle viry a bakterie bez vedlejších účinků. Říkám si, novinka, pecka. Omyl! Je tu od roku 1931 !!! 

V našem obchodě najdete bio potraviny nebo zdravější potraviny, než v obyčejných supermarketech, bio nebo co nejvíce přírodní Bio cukrkosmetiku a další zdraví prospěšné produkty. Netvrdím, že vše musí být bio, je to samozřejmě lepší - všechno, co rostlina dostane, vstřebá a my to jíme. To je potřeba si uvědomit. 

Většinu produktů, které zde naleznete, nebo aspoň značek, znám osobně, používám a můžu doporučit. Hodně produktů máme na skladě, ne 100%, ale opravdu hodně. Mezi mé oblíbené jsou

  • kokosový olej Tropicai,
  • éterické oleje Primavera,
  • kosmetika Primavera - v Praze u metra Národní (Purkyňova 2) dělají dokonce kosmetiku, fantastický zážitek :) 
  • koloidní stříbro,
  • zdravá lahev,
  • značka Lavera,
  • Acorelle parfémy,
  • hodně ve fitku prodáváme oříškové pasty Rapunzel, Meridian a Sun and Seed,
  • Ecover i Sonett používáme jako drogerii ve fitnessu, atd atd.
  • používáme v Xfitness masážní válce a tejpy

Objednávky vyřizujeme denně v našem fitness centru - nejlepší fitness v Praze - Xfitness. Balíčky balíme denně, dopoledne. Hrozně Karite obchodnás to baví, věříme, že děláme příjemcům radost :) Jakmile přijde mail, reagujeme, totéž na sms. 

Jsme distributory značky Moom - bio cukrová pasta. www.moom.cz

a značky He-shi - nejlepší samoopalovací přípravky, co jsem kdy zkoušela. www.heshi.cz 

Katka Kočvarová, majitelka karite.cz 
(Xfitness)
info@karite.cz    pište své dotazy ohledně produktů, ráda vám poradím 
tel: 736606731

 

 

V Xfitness                                                        

Velitelka

 

Finance Win Win - naše společnost pro komplet finanční služby. Finance s láskou. 
Působíme po celé republice, 

    finance_winwin_logo