S enzymovou raw výživou

Bio kosmetika s aktivní enzymovou RAW výživou

Systém anti aging - Optimální anti aging výsledky (redukce vrásek, vypnutí pleti) docílíme se systémovou kosmetickou trojkombinační sadou - RÁNO lifting sérum + denní krém / VEČER lifting sérum + noční krém. Tyto tři omlazující krémy jsou v sadě po 15 ml nebo samostatně po 30 ml.

Doprovodná péče - Pro doprovodnou péči používáme krémovou pěnu excellent cleansing foam, která do hloubky čistí pleť a odstraňuje make-up. K rychlému osvěžení a rozjasnění pleti zejména během dne (před schůzkou, po cvičení, na cestách) se osvědčilo energetizující tonikum energetic facial tonic.

Specifické potřeby - Pro redukci vrásek a péči o běžně namáhanou pletˇ je optimální anti aging systémová sada, nicméně pro individuální nebo specifické potřeby lze využít také oční krém anti aging eye creme nebo extra vydatný universální krém anti aging extra rich creme.

Tělová péče – Omlazující péči o pokožku celého těla (anti aging) zajišťuje hydratační bioaktivní Regulat® Skin Energy Mousse. Tato krémová pěna pečuje o normální, suchou nebo podrážděnou pokožku a pomáhá také při kožních problémech, redukci kožních vrásek a celulitidy.

Kožní problémy - Dermatologické nedostatky a kožní problémy řeší sprej Regulat® Bio Spray Skin Repair a také pěna Regulat® Skin Energy Mousse. U závážnějších kožních problémů se osvědčilo jejich synergické působení, kdy aplikujeme nejprve olejový sprej a následně krémovou pěnu.

Doplňky výživy - Kromě péče o pokožku zvenku (kosmetické krémy) je pro dlouhodobé omlazení důležité zaopatřit buňky také zevnitř. Vedle zdravé syrové stravy (RAW) se výborně osvědčil nepasterizovaný (živý) fermentovaný doplněk výživy Regulatpro ® Bio z ovoce, ořechů a zeleniny. 

 
1451
3973114513973
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.