Zářivky patří mezi typická osvětlení, která lze najít napříč všemi typy interiérů. V průmyslu, domácnostech, kancelářích nebo třeba jídelnách. Všude zkrátka najde tohle osvětlení své opodstatnění, a proto byste měli i vy vědět, v čem se skrývá to největší kouzlo tohoto osvětlení. Víte to? Pokud nikoliv, pak nepřestávejte číst, neboť zajímavost tohoto osvětlení skutečně stojí za to.
beton světlo

Proč právě tento typ osvětlení?

Mohli byste se divit, ale na rozdíl od žárovek jsou právě zářivky mnohem efektivnější. Můžete si totiž vybrat, zdali zvolíte klasické bílé jasné světlo, které se hodí spíše na práci a aktivity, při kterých se musíte stoprocentně soustředit nebo zvolíte teplejší odstín světla, který je skvělý pro večerní relaxaci nebo méně náročné aktivity. Jasný rozdíl mezi tímto zdrojem světla je tedy především barva světla, kterou i zvolíte. Řeč by však měla být i o samotné technologii, která je naprosto jinačí než v případě klasických žárovek.
beton světlo

Méně starostí s klasickým osvětlením

Máte-li starosti ohledně splnění svých osobních požadavků, pokud jde o tento zdroj světla, pak není třeba být jakkoli nervózní. Stačí nahlédnout do sortimentu, kde najdete opravdu mnoho různých typů osvětlení. Ať už zvolíte jakýkoliv, nebudete se stačit divit těm možnostem, které se vám s tímto osvětlením otevřou. Může za to i skutečnost, že v sortimentu si budete moci jednoduše a rychle vybrat právě to osvětlení, které se pro vaše potřeby bude hodit opravdu nejvíce. Podle jakých vlastností zářivek můžete vybírat?

Světelný tok

Délka trubice

Barva světla

Poskytovaný výkon

Spotřeba elektrické energie

Při výběru tohoto osvětlení zkrátka vycházejte z toho, co od osvětlení obecně chcete. Jistě přijdete na to, že vybírat není vůbec složité, a to i v případě, kdy nemáte s touto záležitostí bohaté zkušenosti. Jak tedy vidíte, zářivka T5 se může stát vaším cílem, a to opravdu snadno.