Takové kryté stání pro vaše auto je velká výhoda, která významně ovlivní jeho životnost. Počasí je tím hlavním důvodem proč si pořídit kvalitní kryté stání. Počasí ovlivňuje jeho životnost. Nejhorší je zimní období. Ale nemyslete si, že je to jen vrstva sněhu, která pomalu na karosérii vozidla taje a vlhko postupuje všude, kde najde cestu, aby založila korozi. A ta je pěkně nebezpečná, vaše auto na mnoha místech pomalu, ale jistě koroduje a tím ztrácí hodně nejen ze své životnosti. Ale i takový pohled na korozi napadnuté blatníky, dveře a jiné části vozu je opravdu smutný. A nejhorší je, že se koroze nedá moc zastavit. Ale nejen pomalu tající vrstva sněhu je nebezpečná, také i námraza a samozřejmě posyp silnic zvaný posypová sůl. Ta je velmi agresivní a poškozuje vše, kde zůstane přilepená.

bylo bez přístřešku

Takové přístřešky na auto jsou velkou ochranou našich miláčků. Nejen uvedená vrstva sněhu, ale také námraza na karosérii vašeho vozidla musí pryč. A jak všichni víme ze své zkušenosti, to jde mnohdy velmi těžko a jen s naším velkým úsilím. Chceme-li ráno odjet do práce a odvézt děti do školy, musíme ráno v zimě škrábat a zase škrábat, poté zametat a kontrolovat skla auta, zda již konečně přes ně vidíme.

je pod přístřeškem

Ale to naše škrábání na kapotě může poškozovat lak, který je na karosérii auta. Námraza jde jen velmi těžko odstranit. Tady opravdu přístřešek na vozidlo pomůže, ten ranní klid, žádné vstávání dříve. A vyjedete z domova nejen v klidu, ale také bez práce odhrnování sněhu, škrábání nebezpečné námrazy, ale hlavně vyjedete bezpečně. Budete vidět přes skla vozidla a nikoho nebudete ohrožovat. Ale nejen zimní období, i jaro a léto nás může překvapit http://ocko.tv/hailee-steinfeld-umi-prekvapit-vis-vsechno-o-tehle-krasne-herecce-pys-/clanek.aspx%3Fc%3DA171230_110528_ocko-clanky_mrab silným krupobitím a tady opět přístřešek na auto pomůže. Nalezli jste tedy ideální řešení a váš čtyřkolový miláček se vám odmění dlouhou životností.