Jestliže uvažujete o stavbě domu, ale nejste si stále jistí, pak se rozhodně podívejte na možnost bydlení v dřeveném mobilním domu. Právě dřevostavby lákají v posledních letech čím dál tím více lidí. Jakmile se rozhodnete pro svůj vlastní dům, pak plánujete jeho koupi nebo stavbu. Vždy je to však někde na pozemku, někde na kraji města nebo na vesnici a právě to má své osobité kouzlo. Jste totiž blíž k přírodě, takže proč si i obydlí nepřizpůsobit do tohoto prostředí, aby ladilo s okolním světem?
v Dřevo je krásný a hřejivý materiál, který se dá použít v každém směru. Někteří si žádají v tomto duchu i vybavení domácnosti, od podlah až po strop a vypadá to vážně úžasně! Stačí si interiér přizpůsobit podle svého vlastního vkusu a zaimponovat do něj pár barevných prvků a díky tomu své domácnosti vtisknete osobitý a jedinečný styl.
spokojený pár

Působí vznešeně i útulně

Dekory v designu dřeva budou zřejmě ještě po mnoho let promlouvat do moderních trendů. Jsou symbolem čistoty, přírody, vznešenosti i útulnosti. Vypadají fantasticky s různými barvami, takže se skvěle kombinují, ale zároveň tím nenarušují vzhled interiéru. Dřevostavbu vám můžeme postavit také zvenku. Nejenom uvnitř, ale také zvenčí to může vypadat jako klasická roubenka. Máte rádi tento přírodní materiál? Chcete, aby váš nový domov vypadal originálně a tradičně? Zvolte klasiku, která nikdy neomrzí a je stále trendy!
stromy na obraze
v Tento typ můžete využívat pro celoroční bydlení, ale také jako formu rekreace. Objekt umístíte na zahradu, kam dojíždíte na víkendy, můžete si nechat postavit menší či větší formu nebo zvolit některý z naší široké škály již postavených a vystavených produktů. Další možností je celoroční bydlení. Zde se každý den budete cítit příjemně. Samozřejmě, že v případě ubytování po celý rok volíme speciální zateplení, aby vše odpovídalo potřebným normám a také požadavkům našich klientů, kteří jsou i v zimních měsících se svým novým obydlím nadmíru spokojení.