Pro každého podnikatele najdete správný druh financování. Jsme poskytovatelé podnikatelských úvěrů, a proto dokážeme vyhovět každému podnikateli, velkým i malým firmám, obrovským korporacím a akciovým společnostem, ale také drobným řemeslníkům, lidem OSVČ a dalším podnikatelům všeho druhu. S námi získáte hypotéku snadno, rychle a jednoduše.

nastavit kravatu

Hypotéka bez doložení příjmů. Co to vlastně znamená? U této hypotéky je vám hned na první pohled jasné, že zřejmě nebudete muset dokládat složitým způsobem příjmy firmy. Nevadí ani nízké daňové přiznání, což je velkou výhodou pro ty, kteří jej nemohou dokázat. V těchto případech se totiž ani nezkoumají registry.

pracovní stůl

Výhodný finanční produkt bez jakýchkoli poplatků a sankcí

Možná tomu nejprve nebudete důvěřovat, ale nejsme bankou. Jako nebankovní společnost máme jiná pravidla než je tomu v případě běžných bankovních institucí a tak naše společnost připouští veškeré tyto drobnosti, odpouští od zbytečného papírování a dělá pouze to, co je jejím účelem a to rychle a bez zbytečných otázek, proto vám vyřídíme podnikatelský úvěr během pár dnů.

  • Vše probíhá online, takže pomocí internetu nám stačí zaslat pár fotografií, na základě toho si uděláme obrázek o vaší nemovitosti a necháme ji ocenit odborným odhadcem. Jakmile bude určena cena, můžete získat až 70% z její hodnoty. Doba splatnosti se pak pohybuje od 1 roku po dobu 30 let.
  • Zajistíme pevnou úrokovou sazbu. Jaký úrok můžete získat? Pevnou úrokovou sazbu od 6,9 % p.a. pro každého. Navíc můžete úvěr kdykoliv předčasně splatit a to bez pokuty.

směna v bance

  • Navíc máme exkluzivní podmínky pro žadatele, kteří záznam nemají. Pro vás máme připravený úrok již od 3% p.a. Do této kategorie spadají i žadatelé, kteří mají pouze drobné záznamy.
  • Půjčka je bezúčelná, takže nezáleží na tom, na co peníze potřebujete. Můžete je použít na financování jakýchkoliv potřeb ve vašem podnikání. Je možné oddlužit nemovitost, provést konsolidaci drahých půjček, vyplatit se z exekuce, zaplatit dluhy VZP, OSSZ a mnoho dalšího.