O internetu se říká, že je univerzálním informačním portálem, kde lze nalézt doslova cokoli. Počínaje kuchařskými recepty až po výrobu zbraní a výbušnin. Jednou z nejrozšířenějších inspirativních fotogalerií jsou výrobky z přepravních palet.

štosy palet

Z přepravek se dá vyrábět v podstatě cokoli

Dvojlůžko s osvětlením – budete potřebovat 8 standardních europalet, které ve dvou vrstvách na sobě spojíte tak, aby tvořily větrník ve tvaru čtverce – na krátkou stranu napojíte vždy dlouhou a opačně. Do vzniklých spár mezi prkny můžete umístit LED diodové osvětlení ve formě barevných pásků, což vytvoří velmi působivou atmosféru – osvětlení prosvítá pouze skrze otvory, ovšem prostor ložnice bude dostatečně ozářený intimním světlem.

Snadné a rychlé řešení, přitom vkusné a příjemné

Zahradní posezení – velmi častým námětem jsou zahradní lavice s polstrováním, obvykle ve tvaru písmene L. Jejich výroba je velice rychlá a jednoduchá, pouze palet paletymorava.cz na sebe a spojíte je ocelovými svorníky a vruty. K celé sestavě lze vyrobit i konferenční, resp. odkládací stolek, který opatříte kolečky. Zahradní kout lze doplnit i závěsnou houpačkou, pokud ji upevníte na řetězech, unese několik dospělých osob najednou.

palety 1

Obývací kout – působivé řešení může být i celková koncepce obývacího nebo dětského pokoje, přijímacího salonu, vestibulu nebo terasy. Výhodou je navíc šířka palet 80 cm, což je jedna ze standardních šířek běžně vyráběných matrací. Jednoduše základní konstrukci položíte na podlahu a vyzdobíte polstrovanými matracemi. Namísto opěradel použijete polštáře opřené o zeď. Tento styl je často k vidění v čajovnách, kdy se většinou sedává na zvýšené podlaze na malých taburetech nebo polštářcích, naprosto pohodlně v tureckém sedu nebo se zapřením o zeď. Celou scenérii pak dotvoří nízký kruhový nebo oválný konferenční stolek, pohodlný koberec a příjemné intimní osvětlení.