Chystáte se na oslavu? Nebo Vás snad čeká sraz ze školy? Pro jakékoli oslavy platí, že končí v poměrně pozdní hodinu. Takže i když třeba nejste přímo odpůrci veřejné dopravy, v tak pozdní hodinu k Vám už prostě nic nejede. Navíc potřebujete ráno odvézt děti do školy, dostat se do práce a to se městskou hromadnou dopravou nedá tak docela stihnout. I s autem budete mít co dělat, abyste se na plánovanou akci dostavili relativně včas, a to jste ještě slíbili kamarádovi, že ho cestou přiberete. Prostě je to pohodlnější nepít. Ale když už jdete jednou za čas na oslavu, určitě by bylo více než žádoucí, abyste si trochu dopřáli. Samozřejmě ne za cenu, že usednete v podroušeném stavu opět za volant.
 označení taxi

Užijte si oslavu bez obav

Co kdybyste na sebe byli hodní a dopřáli si zaplatit si jednu velmi užitečnou službu, kterou je takzvaný Drink taxi. Určitě jste o této službě již slyšeli, ale přišlo Vám, že to je zbytečné utrácení peněz. Ale neužít si zábavu na oslavě, protože musíte asketicky abstinovat, to také rozhodně není nijak příjemné.
žena na baru
Drink taxi funguje tak, že na akci dojedete svým vozem. Často se může jednat o akce neplánované, kdy ani nebylo možné řešit alternativní dopravu. Třeba se můžete potkat se spolužákem se základní školy, se kterým jste se dvacet let neviděli. A takové setkání je rozhodně zapotřebí zapít. Kdo ví, kdy se zase potkáte. A takových situací je prostě celá řada. Neplánované akce jsou skvělé a rozhodně byste neměli být o vodě. Prostě si zavoláte Drink taxi a basta.
limetková limonáda
Taxi Vás odveze domů a jeho kolega odváží Vaše auto.Cena se výrazně neliší od standardního taxi. Celá řada lidí se naučila tuto neocenitelnou službu využívat. Jedná se o službu, která funguje 24 hodin denně. Je užitečné mít kontakt na tuto službu ve svém mobilním telefonu. Dost možná se tento kontakt bude hodit i někomu z Vašich blízkých.