Každý měsíc je to stejné, každá žena v produktivním věku má svoje dny. Každá to má nicméně jinak. Jedna má urputné bolesti pár dní předem, druhá zase ani neví, že to přijde. Patříte mezi první sortu? Nemůžete se hnout z domu, protože máte příšerné křeče, dělá se vám špatně a musíte užívat prášky nebo kapky na bolest? A úplně nesnášíte, když ještě musíte myslet na to, jak zase celý týden budete jenom běhat na záchod vyměňovat vložky nebo tampony.

kalhotky

Situace ale v dnešní době dospěla do takového momentu, že se ženy chtějí v tyto dny cítit opravdu co nejvíce pohodlně, proto si to snaží všemožnými i nemožnými prostředky zjednodušovat. Chtějí si ulevit od bolesti, chtějí tyto dny prožít v klidu a chtějí třeba i sportovat. Ale to není nic proti ničemu, protože už to dnes doba dovoluje.

Trápí vás, když si kvůli sportu nebo kvůli silné menstruaci musíte vzít třeba na noc tampon, ale necítíte se v něm úplně pohodlně? Máme pro vás skvělé řešení, které je i ekologické a po první počáteční investici už vás dál nebude stát žádné finance. Jedná se o menstruační kalhotky, které po použití ? vždy vyperete a můžete zase dál užívat. Je to tak jednoduché a především spolehlivé.

hygienické potřeby

Říkáte si, že se vám tomu nechce úplně věřit, že by vás něco takového mohlo ochránit stejně jako jednorázové potřeby? Pojďme se tomu podívat na zoubek. Tyto kalhotky jsou vyrobeny z několika vrstev, v dotčeném místě se skládají dokonce ze čtyř savých vrstev. Na silnější krvácení dokonce existují i ve variantě se šesti vrstvami. Budete se v nich cítit maximálně komfortně v noci během spánku i během dne při vykonávání vašich běžných nebo i sportovních aktivit. Žádné podráždění nemusíte očekávat, jsou vyrobeny z organické bavlny, která má skvělou savost a nedráždí kůži. Jsou přirozeně prodyšné, a navíc neztratí svůj tvar ani po několika používání. A vypadají jako klasické hezké spodní prádlo.