Věděli jste, že mimo viagry si můžete koupit také například speciální gel na erekci? Pokud netušíte, tak se můžete podívat na webové stránky erectmax.cz, kde se dozvíte plno informací o tom, kde si můžete koupit gel na erekci. A abych pravdu řekla, tak já jsem do dnešní doby vůbec nevěděla a netušila, že některý gel na erekci existuje. To opravdu existuje? A je to vážně bezpečné? Abych se přiznala, tak ze začátku jsem si myslela, že gel na erekci, pokud tedy je, že hodně pálí a štípe a že se právě díky tomu ztopoří pánům penis. Jenomže to jsem se trošku mýlila, jak jsem se dozvěděla potom na webové stránce, kterou jsem vám již zmínila.

Jsou i gely na erekci.

Ale pokud i vy hledáte nějaký kvalitní gel na erekci, tak se nemusíte bát, protože těch gelů na erekci je docela velké množství. Tohle jsem také vůbec nevěděla, takže mě ale opravdu těší, že vůbec gel na erekci existuje. Protože jsou třeba i pánové, kteří nechtějí užívat léky a raději příležitostně užijí nějaké vitamíny anebo také právě zmíněný gel na erekci chci. Abych byla upřímná, tak kdybych byla mužem, tak bych také jistě využila asi gel na erekci než třeba například léky na erekci, jako je například viagra. Ale pokud muž užije zároveň viagru a také gel na erekci, tak opravdu nevím, co by se stalo.

Gely jsou různé.

Protože na tuhle otázku se mě ptal jednou přítel. Byla jsem docela v šoku, protože jsem absolutně nevěděla, proč se mě přítel na to ptá. Podle mého názoru mu funguje jeho erekce úplně zatím na sto procent, takže vůbec nechápu, proč by se přítel někdy měl zajímat o viagru. Proto mi řekl, že právě jeho kamarád má problémy s erekcí, takže ho zajímají různé informace o tom, kde a jak koupit gel na erekci anebo různé vitamíny či rovnou léky. Myslím si, že gel na erekci bude o něco více bezpečnější než samotná pilulka viagry, která se užívá před sexem.