Právě tento druh pohovky s úložným prostorem, totiž bude nejen v běžném životě krásným doplňkem do vašeho hýčkaného interiéru obývacího pokoje, ale také vyřeší, kam na noc uložit návštěvy. Protože jeho prostorové řešení umožní šikovně dát pohovku do místnosti tak, aby zároveň mohli hosté krásně komunikovat mezi sebou.

Jaký styl vaší budoucí rohové sedací soupravy rozkládací vybrat?

Vybírejte podle toho, v jakém prostoru se cítíte nejlépe. Pokud jste milovníky retro módy, vyberte klidně rustikálnější styl, nebo cítíte-li se nejlépe v industriální pohodě, nebojte se vybírat potahové látky tak, aby vše k sobě pasovalo a pohovka zapadla na místo, jako ulitá.

Barevnost, rozměry, komplexní řešení celé pohovky, potahová látka i praktičnost

Všechny tyto aspekty je třeba respektovat a posoudit, než se rozhodnete pro koupi tohoto rozměrově většího nábytku. Samotné stěhování totiž nebude úplně jednoduché a tak je třeba zvážit, který typ si do obývacího pokoje umístíte. Protože většinou právě tento kus nábytku bývá takovým středobodem celkové společenské místnosti. Rozhodně tvoří i reprezentativní úlohu a tak pečlivě vybírejte i potahovou látku, aby snesla větší množství návštěv bez úhony.

Máte malé děti a zvířata nebo časté návštěvy v bytě či domě?

Potom rozhodně vybírejte ještě pečlivěji, protože namáhanost vaší rohové sedací soupravy rozkládací, bude určitě dvojnásobná. Zapatlané ručičky, psí chlupy nebo kuřáci mohou vaší pohovce způsobovat nenávratné škody. Volte tedy materiály, které takové zacházení přežijí bez úhony a budou stále krásné jako na začátku.

Chcete levé nebo pravé provedení?

Také tohle je otázka, kterou řešte určitě jako první při výběru. Budete-li vaši pohovku rozkládat pro návštěvy, budete potřebovat větší prostor, kam se lůžko rozloží. Nebojte se tedy všechno pečlivě přeměřit a rozplánovat, než se do kupování pustíte.

Výhodou je také to, že si obchod u těchto rozměrných kusů neúčtuje dopravu ani výnos. Nakupujte tedy tam, kde dostanete tento maximální komfort a navíc v zajímavé ceně.