MP3 přehrávače s nástupem mobilních telefonů nejsou už tak populární, ovšem MP4 přehrávač má stále co nabídnout, přičemž umožňuje špičkový poslech hudby.

MP4 přehrávače se hodí

Vyberte pečlivě

Jistě jste zažili dobu, kdy se hojně nosili MP3 přehrávače, protože to byl velký pokrok na rozdíl od zařízení, které přehrávali pevné paměti, což byla například kazeta či kompaktní disk. Velká výhoda těchto přehrávačů je ta, že jsou hezky malé a lehké, takže je snadno strčíme do kapsy se sluchátky a pak můžete takové zařízení například poslouchat cestou do práce v autobusu.

sledování filmu

Oproti tlačítkovým telefonům se do tohoto zařízení dala nahrát spousta písniček, a navíc jste si je vychutnali ve velmi dobré kvalitě, kdy nechybělo ani rádio. Dnes už tento přehrávač nahradili ve velké míře mobilní telefony, ovšem takový MP4 přehrávač může skutečně velmi potěšit. Takže na něm můžeme písničky přehrávat i s videoklipem, což jim dodává své kouzlo, nebo si pouštět rovnou filmy. Při výběru se dívejte na velikost úložiště, funkce, kvalitu obrazovky a audio výstupu, design, jazyk a další Vaše požadavky, aby Vám přehrávač skutečně vyhovoval.

Nahrání písniček do přehrávače

Písničky musíme do přehrávače samozřejmě nějak dostat, přičemž dříve jsme museli nosit třeba kazety či disky. Nyní je úložiště ve formě SD karet a podobných zařízení, takže všechny soubory a data můžeme přetahovat třeba snadno z počítače a v úložišti už zůstanou, takže s sebou nemusíme nosit vůbec nic navíc.

logo YouTube

Nejdříve tedy musíme písničky najít, přičemž dnes se velmi často poslouchají na YouTube, kde jej tvůrce umisťuje v plné kvalitě a často i s videoklipem. YouTube ovšem na přehrávačích často není a na cestách nemá každý k dispozici připojení k internetu. A proto odkazy na tyto písničky nahrajeme na stránku download music from YouTube Youtubedownloader.cz,který nám stáhne písničku do zařízení. Potom ji už jen připojíme přehrávač k zařízení a přetáhneme do něj staženou písničku. Následně už stačí odpojit přehrávač, připojit k němu sluchátka a začít si vychutnávat své oblíbené písničky.