Krásnou intimitu dodá vašemu obývacímu pokoji mihotavé světlo dekorativních lamp a právě tyto lampy vám můžeme nabídnout na našem webovém portále, kde jsou pro vás přehledně seřazeny. Můžete si vybírat z různých materiálů, barev i vyhotovení. Máme pro vás na skladě jak dekorativní lampy vyrobené z kovu s úchytem pro zavěšení do prostoru, tak i pro milovníky přírodních materiálů – svítidla z přírodních materiálů. Naší jedinečnou nabídkou je dekorativní lampa z dřevěných špalíků v bílé barvě.

bílé lucerničky

Velmi příjemnou svítilnou je lampa exklusiv wanished v rozměrech dvacet dva na dvacet dva na dvacet tři centimetrů s vyztuženým provazem na zavěšení například na větévku stromu u terasy nebo ji můžete položit na parapet, kde se budou skvěle vyjímat její světélkující odlesky.

Terasu můžete dle svého přání a libosti zpříjemnit také za pomocí keramických andělů, kteří se přímo nabízejí jako doprovod lampiček z přírodních materiálů. Budou tak tvořit úžasnou přirozenou dekoraci, na kterou je radost pohledět. Navíc – dekorativní andílci vyzařují klid a rovnováhu, kterou všichni potřebujeme, zvláště v této těžké době.

Andílkové jsou různě poskládaní – mohou mít ručky volně spjaté, což značí právě klid anebo v ručičkách přidržují různě velká srdíčka, což značí laskavost a takový anděl už na dálku vyzařuje
l á s k u.

Je radost a potěšení mít tyto dekorativní andílky poblíž sebe a věřte, že každé oko na nich s láskou a vděčností spočine. A může to být anděl štíhlý stojící anebo bílý sedící či dokonce stojící šedý s miminkem v náručí. Pro milovníky volnosti může anděl přidržovat i holubici. Naši nadpozemští sluhové jsou velcí od sedmi centimetrů až do třiceti centimetrů.

postava anděla

Pokud vás cokoli zajímá a chcete se optat na kteroukoliv položku z našeho sortimentu, neváhejte nás kontaktovat na kontaktní e-mailové adrese. My se vám obratem ozveme a vše vyřešíme k vaší spokojenosti.