Sexuální zdraví muže je stejně důležité jako vše ostatní. V posledních letech se poměrně rozšiřují služby erotických salonů, které poskytují i tuto službu. Masáž penisu Mataharisalon.cz provedou odbornice, které doopravdy ví, co dělají. Nemusíte se proto obávat žádného poškození a máte jistotu, že si proceduru vážně užijete.

Pro domácí potřebu doporučujeme spíš použití speciálních přístrojů, které seženete v každém obchodu s erotickými hračkami. Vakuové pumpy jsou pro tyto účely ideální. Díky vzniklému podtlaku nejen oblast masírují, ale také prokrvují. Zlepšit si díky nim můžete i erekci, ale pouze krátkodobě. Pro dlouhodobé účinky je dobré pravidelně navštěvovat odbornice.

Zamilovaný mladý pár

Proč tuto proceduru absolvovat?

Jedním z nejdůležitějších důvodů je samozřejmě fakt, že je to příjemné. Úžasně se uvolníte a budete potom rozhodně šťastnější. Další důvody jsou spíše zdravotní. Kromě samotné rozkoše se také zbavíte stresu a napětí a zlepšíte obecně zdravotní stav svého údu. Střídáním vzrušení a relaxace budete trénovat svou výdrž a můžete se také naučit prožívat erotické podněty mnohem hlouběji.

Tato dynamicky meditativní procedura se může skládat z více částí, přičemž každá z nich je dobrá nejen pro vaši rozkoš, ale také zdraví. Požádat můžete i o masáž análu, varlat nebo prostaty. Po dokončení aktivity byste se měli cítit pohodlně, uvolněně a jednoduše dobře. Stejně byste se ale samozřejmě měli cítit i během této příjemné aktivity.

Nahý svalnatý muž

Možná rizika

Stejně jako u jiných praktik může dojít k poškození či zranění, pokud se použije nesprávná technika. Právě z tohoto důvodu je lepší jít do profesionálního salonu, a to individuálně i s partnerkou, která se tam může naučit, jak to správně provádět. Zlatým pravidlem je, že by se nic nemělo přehánět. A pokud chcete pozorovat skutečně blahodárné účinky, dodržujte pravidelnost. Jednou týdně je to naprosto ideální.