Koupě nové pohovky nebo křesla, či dokonce celé sady, není zrovna nejlevnější záležitostí. Cenově daleko přístupnější jsou stále populárnější speciální pytle.

Jsou ergonomické

Každý by chtěl mít doma asi jen to nejlepší, ovšem většina z nás vždy narazí na jednu sice drobnou, ale zásadní překážku – peníze. Je jich prostě nedostatek. To samé platí i sedacích soupravách. Proč si kupovat sice levnější, ale v mnoha ohledech horší, když můžete mít to nejlepší? Odpověď je stejná jako minule, finance. Obecně křesla a pohovky jsou docela drahé i v případě, že se nejedná o žádnou známou značku nebo kdovíjak vysokou kvalitu. Samo o sobě jde prostě o drahé zboží. Ovšem i zde se dá ušetřit bez toho, aniž byste museli při výběru rezignovat na kvalitu provedení či designu. Musíte si však vybrat trochu něco jiného než co byste možná rádi.

Posezení pro dva

Řeč je o sedacím pytli https://www.beanbag.cz/, který nemusí sednout každému, ale pravdou je, že se jedná o stále více a více populárnější nejen bytové zařízení. Vaky si dnes objednávají i mnohé kavárny a hospůdky. Vypadají totiž dobře, jsou docela odolné a světě div se, dají se pořídit takřka za pakatel. A to jsou vlastnosti, které dokáže ocenit prakticky každý.

Ano, vaky nepůsobí možná tak majestátně jako křesla a pohovky, ale na druhou stranu nejsou ani zdaleka tak těžké a přesouvat je z místa na místo může i dítě. Navíc v případě potřeby více místa se dají jednoduše schovat do skříně nebo třeba pod postel. Zkuste něco takového udělat s třiceti kilovým křeslem. Výborné také je, že jsou dokonale ergonomické. To znamená, že se dokáží perfektně přizpůsobit vašim zádům a srovnat je do správné polohy. Na začátku to pro vás asi nebude žádný med, zvláště, když máte špatné držení těla, ale nechte tomu pár dní a vaše záda vám poděkují.

Sedací vaky na pláži

Venkovní modely, jak už jejich název napovídá, se dají využít třeba i na dvorku či na zahradě. Vzhledem k tomu, že disponují nepromokavou vrstvou, nemusíte se obávat, že by je první dešťové kapky znehodnotily.