Krásné oči lemované dlouhými řasami upoutají každého muže a dokonce i některou ženu, kterou by zajímalo, jak asi mladá dáma pečuje o své brvy, že každým mrknutím o d v a n e některého ze svých ctitelů.

svůdné řasy

Není to až tak složité. Stačí bedlivě prolustrovat internet, který nám nabízí někdy i nemožné. A takto můžete najít skvělé sérum na růst řas, jenž je ověřené a působí skutečně úžasně. Už nemusíte chodit do kosmetického salonu na prodlužování řas, které vás stojí stále čím dál tím více peněz a času, jenž musíte věnovat dopravě do salonu a zpět. Vy už si dokážete „prodloužit“ řasy sama a v klidu a teple domova. Jen si dejte dobrý pozor na to, aby vás nikdo neviděl, zvláště vaše drahá polovička. Muži mají rádi překvapení a i když na vás hned nepozná změnu, po pár týdnech možná zaznamená váš svůdnější pohled. Ale vy mu nic neprozrazujte, nechte si své malé tajemství jen sama pro sebe.

oko řasy

Muži nemusejí znát všechny kosmetické vychytávky, které jejich ženy a partnerky používají. Jako je samozřejmostí, že se před svým partnerem nebo manželem neproducírujete v zelené kosmetické masce natřené na obličeji a dekoltu, tak si ponechte vaše malé tajemství, jak jste docílila krásných dlouhých řas. A váš muž se vámi bude před svými kamarády jen chlubit. A jsou i tací muži, že si své ženy vyfotí, aby se mohli pyšnit jejich krásnýma očima a vůbec jim nedojde, že tvar vašich očí dává vyniknout díky speciálnímu přírodnímu séru, který znásobí růst vašich řas, jejich pevnost a pružnost a hlavně hustotu. Výživové sérum obsahuje spoustu potřebných a hlavně přírodních látek pro růst řas i obočí a napomáhá k jejich růstovému cyklu, brojí proti vypadávání a lámání, prokrvuje pokožku a zlepšuje tak transport živin až ke kořínkům. Extrakt z quinoi díky přírodním rostlinným proteinům obnovuje a posiluje vaše mrkací přednosti. Ricinový olej podporuje jejich růst a udržuje je nádherně vyživované a hlavně hydratované.