Kdo jsou Didriksons?

Didriksons 1913 je švédská firma, která se specializuje na outdoorové oblečení, ve kterém budete statečně bojovat proti dešti, mrazu nebo sněhu. V roce 1913 se v jedné švédské vesnici začalo vyrábět voděodolné oblečen pro rybaře. S ohledem na geografické umístění bylo toto rozhodnutí velice strategické, poptávka zde byla opravdu veliká. V průběhu let se oděvy stále vyvíjeli a postupovali kupředu s dobou. V současné době se stále jedná o jednu z předních značek na trhu s funkčním oblečením. Zákazníci, kteří bývají sportovně založení, se mohou spolehnout na kvalitu spolehlivost a klasický skandinávský styl. To vše je podepsáno více než stoletou zkušeností.

rodina

Co všechno značka nabízí za produkty?

Při nákupu obléknete celou rodinu – muže, ženy i děti. Velikou výhodou je, že oblečení roste s dětmi. Díky vypárání určitého švu prodloužíte velikost rukávů nebo nohavic o celou jednu velikost. Dokážete se obléknou úplně celý. Začneme od nejspodnější vrstvu. Značka nabízí termoprádlo. Prodává se po setech triko a spodky ve stejné barvě. Triko lze použít i jako druhá vrstva např. jako mikina. Jsou opatřeny plochými švy, uvnitř je fleece, zip já na konci zakončený ochranou proti oděru brady. Pas u kalhot je ukončený širokou a pružnou gumu pro 100% pohodlnost.

dítě

Didriksons nabízí trička, která jsou vždy alespoň 95% z bavlny. Jedná se o slušivé střihy v mnoha barvách, které sednou každému. Na tričko se zahřejete díky mikině. Firma stejně jako u trik nabízí různé střihy z různých materiálů a designů. V zimě a mrazu se neobejdete bez kvalitních kalhot, bund nebo kombinéz. Obojí je opět ve stolových designech v různých barvách. V těchto spodcích rozhodně nebudete vypadat příliš smutně. Vše je naprosto odolné proti větru i vodě. Nohavice jsou ukončené gumou. Jsou zde reflexní prvky pro větší bezpečnost.